ZW100-d Pad NT-85 APW150 gome

Përshkrim i shkurtër:

Materials: HDPE, EVA, SBR, NR, CR, CPE, EPDM, ESR, CPU, PUF, Synthetic Rubber, Polyurethane Dimension: Different Size Avaliable, or Customized according to the drawing Standard: DIN, NF, AREAMA, etc Packing: Roped and put into woven bag with pallet MOQ: 5000 Piece/Pieces  Supply ability: 300 Ton/Tons per Month  Delivery: within 15 working days   ZW100-d NT-85 APW150 Rubber Pad Product Description Item Name Railway Pad Application UIC54, UIC60, BS80lbs,BS100lbs, or as per sample/d...


 • Port: Shanghai
 • Termat pagesës: T / T, L / C, D / A, D / P, ETJ
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Materialet : HDPE, EVA, SBR, NR, CR, CPE, EPDM, ESR, CPU, PUF, gome sintetike, poliuretani

  dimension: Different Size Dispozicion, ose përshtatur sipas vizatimit

  Standard : DIN, NF, AREAMA, etj

  Paketimi : roped dhe vënë në qese të endura me paletë

  MOQ : 5000 Copë / copë 

  Aftësia Furnizimi : 300 Ton / ton në muaj 

  Delivery : brenda 15 ditëve të punës

   

  ZW100-d Pad NT-85 APW150 gome

  përshkrim i produktit

  Hekurudhor plastike Pad (8)

  Emri i artikullit

  Railway Pad

  Aplikacion

  UIC54, UIC60, BS80lbs, BS100lbs, apo si për shembull / vizatim kërkesë

  material

  HDPE

  EVA

  gomë

  Teknike  

  parametër

  Densiteti: 0.95-0.98g / cm 3

  Forca elastik:  19Mpa

  Zgjatimi:> 80%

  Pika e shkrirjes: 170-190 ° C

  Rezistenca izolimin:  1x 1010Ω

  Ngurtësinë: 98A

  Densiteti: 0.95-0.98gcm 3

  forca elastik:15Mpa

  Zgjatimi:> 500%

  Pika e shkrirjes: 170-190 ° C

  Rezistenca izolimin: 1x 1010Ω

  Ngurtësinë:  90A

  Ngurtësinë: 75 ± 5A

  Forca elastik:  12.5N / mm 2

  Zgjatimi:  250%

  Temperatura Operative: 

  -25 ° C~ 100 ° C

  Ngjyrë

  errët Black

  Rail plastike pad ProductionRail Pad Inspektimi 

   

  Packaging & Shipping

  Rail Pad Paketimipaketim

  Shërbimet tona

  Rail-Pad-aplikimitSistemi fiksim hekurudhor (1)

   

   

   

  Ne prodhon hekurudhor E video dhe përforcon, High elastik Bolt me ​​Nut dhe rondele, hekurudhor Base (Tie) Plate, hekurudhor Fish Plate, hekurudhor sup, hekurudhor vidë dhe Spike, Peshku Bolt me ​​Nut dhe rondele, hekurudhor Kunj, gome dhe EVA Pad, Crane hekurudhor dhe të Lehta hekurudhor, Sleeper druri, Auto Bolt dhe pjesë të tjera rezervë.

  kompania e Informacionit

  Kompania ksalex sKompania ksalex (1)

  Kunshan Alex hekurudhave fiksim Co, Ltd prodhon fasteners hekurudhor dhe komponente standarde. Si një udhëheqës fasteners hekurudhor prodhuesit në Kinë, me licencën e prodhimit të Ministrisë hekurudhore kineze, teknologji të përparuar, instrumenteve të inspektimit saktësi të lartë dhe të shërbimit, produktet tona janë eksportuar gjerësisht në SHBA, Gjermania, Spanja, Japonia, Australia, Italia, Holanda, Belgjika, Polonia, Britania e Madhe, India dhe Afrika e Jugut etj

  Ne mund të ofrojë produkte bazë të konsumatorëve vizatimeve dhe produkteve samples.Our kryesore janë si në vijim:

  1. vidë Spike / Traineri vidë vidë / Drive / Sleeper vidë, Dog kamë / Railroad kamë / Lock kamë / Cut gozhdë, etj.

  2. hekurudhor kapëse / tensioni pirg / E, R, kapëse SKL / kapëse Pandrol / kapëse Deenik

  3. kthyeshëm Bolts / Track Bolt / speciale bulonave / U bulonave / bulonave J / spirancë bulonave / bolts Foundation / bolts Kurvar / bolts Rod / bulonave lakuar / bolts tunelit

  4. Tie pjatë / pjatë Base / Rail pjatë / Rail fiksimin bazë / hekurudhor Pads / pjatë Sole / pad Sole

  5. Peshku pjatë / Joint bar / hekurudhor të përbashkët / thurje Bar

  6. Track rrufe në qiell / T rrufe / hekurudhor rrufe / përforcon rrufe / Futur rrufe / Music rrufe / Peshku rrufe / Sheshi rrufe / Rod rrufe / hekurudhor rrufe në qiell të përbashkët

  7. pjatë përforcon / hekurudhor pranverë pirg / Anchor pjatë / clip çeliku

  8. Rail sup / Rail fle Fut / e transportit hekurudhor Anchors për Sleepers hekurudhor

  9. kunj plastike / Guide pjatë / insert Nylon

  Ne jemi duke u përpjekur për të furnizimit me produktet më të mira me çmim të mirë!

  ZW100-d Pad NT-85 APW150 gome


 • Previous:
 • Next:

 • Related Products