Railway Fist Clip fiksim Sistemit

Përshkrim i shkurtër:

      Materials: 60Si2Cr, 60Si2Mn,55SiMn, 38Si7 Product properties: Hardness HRC 42-47,Fatigue life 3-5 million cycles  Surface: Plain Oiled, Oxygen Black, Zinc Plated, Hot Dip Galvanized, Dacro coating Standard: GB/T 1222, DIN 17221  MOQ: 5000 Piece/Pieces  Supply ability: 1000 Ton/Tons per Month  Delivery: within 20 working days     Railway fist clip Fastening System Elastic railway fist clip fastening system is for rail fastening system. We produce and supply various...


 • Port: Shanghai
 • Termat pagesës: T / T, L / C, D / A, D / P, ETJ
 • Detail Product

  Produkt Tags

   

   

   

  Materialet : 60Si2Cr, 60Si2Mn, 55SiMn, 38Si7

  Vetitë e produktit : zahmet HRC 42-47 , jeta lodhje 3-5 milion cikle 

  Sipërfaqja : Plain shkrirë, Oxygen Zi, zink praruar, Hot Dip galvanizuar, Veshje Dacro

  Standard : GB / T 1222, DIN 17221 

  MOQ : 5000 Copë / copë 

  Aftësia Furnizimi : 1000 Ton / ton në muaj 

  Delivery : brenda 20 ditëve të punës

   

   

  Railway clip grusht fiksim Sistemit

  Elastike grusht hekurudhor sistemi clip fiksim është për sistemin fiksim hekurudhor. Ne prodhimin dhe furnizimin ndryshme music hekurudhor grusht, thikë pranverë dhe SKL pirg tension.

  Parametri teknike e klipit hekurudhor grusht

  Diametri (mm)

  Pesha (kg)

  Shputë ngarkesës (KGF)

  12

  0.18

  200 ~ 400

  14

  0.30

  400 ~ 600

  16

  0.44

  500 ~ 700

  18

  0.59

  800 ~ 1000

  20

  0.76

  1100 ~ 1400

   

  Kunshan Alex hekurudhave fiksim Co, Ltd prodhon fasteners hekurudhor dhe komponente standarde. Si një udhëheqës fasteners hekurudhor prodhuesit në Kinë, me licencën e prodhimit të Ministrisë hekurudhore kineze, teknologji të përparuar, instrumenteve të inspektimit saktësi të lartë dhe të shërbimit, produktet tona janë eksportuar gjerësisht në SHBA, Gjermania, Spanja, Japonia, Australia, Italia, Holanda, Belgjika, Polonia, Britania e Madhe, India dhe Afrika e Jugut etj

  Ne mund të ofrojë produkte bazë të konsumatorëve vizatimeve dhe produkteve samples.Our kryesore janë si në vijim:

  1. vidë Spike / Traineri vidë vidë / Drive / Sleeper vidë, Dog kamë / Railroad kamë / Lock kamë / Cut gozhdë, etj.

  2. hekurudhor kapëse / tensioni pirg / E, R, kapëse SKL / kapëse Pandrol / kapëse Deenik

  3. kthyeshëm Bolts / Track Bolt / speciale bulonave / U bulonave / bulonave J / spirancë bulonave / bolts Foundation / bolts Kurvar / bolts Rod / bulonave lakuar / bolts tunelit

  4. Tie pjatë / pjatë Base / Rail pjatë / Rail fiksimin bazë / hekurudhor Pads / pjatë Sole / pad Sole

  5. Peshku pjatë / Joint bar / hekurudhor të përbashkët / thurje Bar

  6. Track rrufe në qiell / T rrufe / hekurudhor rrufe / përforcon rrufe / Futur rrufe / Music rrufe / Peshku rrufe / Sheshi rrufe / Rod rrufe / hekurudhor rrufe në qiell të përbashkët

  7. pjatë përforcon / hekurudhor pranverë pirg / Anchor pjatë / clip çeliku

  8. Rail sup / Rail fle Fut / e transportit hekurudhor Anchors për Sleepers hekurudhor

  9. kunj plastike / Guide pjatë / insert Nylon

  Ne jemi duke u përpjekur për të furnizimit me produktet më të mira me çmim të mirë!

   

   

  Ju faleminderit për vizitën faqen tonë të internetit. Welcom për të zgjedhur grusht hekurudhor sistemin clip fiksim nga Kunshan ALEX hekurudhave fiksim Co, Ltd

  Hekurudhor kapëse fist sistem fiksim

  Ne mund të prodhojnë elastike grusht hekurudhor music hekurudhor për ngarkesë të ndryshme shputë dhe kërkesat e ngarkesës bosht,

  për druri, çeliku ose Sleepers konkrete. Ne prodhimin e llojeve të ndryshme të elastik hekurudhore grusht clips hekurudhore dhe të sigurojë çdo lloj të ngarkesës shputë dhe ngarkesës boshtore për të rregulluar binarët mbi druri,  çeliku ose Sleepers konkrete. Mirë se vini për të zgjedhur elastike hekurudhor music hekurudhor grusht nga Kunshan Alex hekurudhave fiksim Co, Ltd


 • Previous:
 • Next:

 • Related Products