Rreth Nesh - Kunshan Alex hekurudhave fiksim Co, Ltd

20150529040100_4240

Kunshan Alex Railway Fastening Co.,Ltd, established by senior engineers on the fastener field for years in Kunshan, Jiangsu Province, is a professional fastener company that provides various kinds of Special and Custom-design Components.Covering and area of 12000square meters, 5 production lines, with hundreds  employees, among which  R & D department staff, quality control staff, With advanced technology, powerful processing capacity and excellent service, our products have been exported worldwide.

ISO9001 CER

mic

Forca jonë kryesore është ekspertiza në prodhim shul hekurudhore dhe cilësinë e produktit dhe ofrimit të përpiktë. Ne në mënyrë rigoroze të përqëndrohet në kontrollin e serisë gjatë proceseve të prodhimit, me gjurmueshëm rekord dhe inspektimit të cilësisë së produktit fotografi. Për më tepër, me shërbimin tonë të dedikuar, ju mund të mbështeteni tek ne për efikasitetin dhe kënaqësi të kërkesave tuaja.

 

Produktet tona kryesore janë hekurudhor E Clip dhe përforcon, High elastik Bolt, hekurudhor Base (Tie) Plate, hekurudhor Fish Plate, hekurudhor sup, hekurudhor vidë dhe Spike, Fish Bolt, hekurudhor Kunj, gome dhe EVA Pad, Crane hekurudhor dhe të Lehta hekurudhor.

Duke punuar nën frymën e "këmbëngulje dhe duke ndjekur excellence", me idenë e "të furnizuar me materiale hekurudhore të klasit të parë në botë", ne jemi gjithmonë të gatshëm të jetë partneri juaj më e fortë dhe më të besueshme. Ne sinqerisht besoj se ne mund të ndërtojmë një të ardhme të ndritshme me bashkëpunimin tuaj!