Produkte Featured

Kunshan Alex hekurudhave fiksim Co, Ltd, themeluar nga inxhinierë të lartë në fushën e shul për vite në Kunshan, Jiangsu Province, është një kompani profesionale shul që ofron lloje të ndryshme të veçantë dhe Components.Covering Custom-projektimit dhe sipërfaqe prej 12000square metra, 5 linjat e prodhimit, me 80 të punësuar, ndër të cilat 4 R & D departamentit të stafit, 7 cilësia e stafit të kontrollit, Me teknologji të përparuar, kapacitet të fuqishëm të përpunimit dhe shërbimi i shkëlqyer, produktet tona janë eksportuar në të gjithë botën.

Get të japin kuotën e

Arritje të reja