GAGELOK Rail vidë Spike

Përshkrim i shkurtër:

Materials: Steel Q235,35#,45#; Alloy Steel 40Cr,42CrMo,35CrMo Grade: 3.6/4.6/4.8/5.6/5.8/6.8/8.8/10.9/12.9 Surface: Plain Oiled, Oxygen Black, Zinc Plated, Hot Dip Galvanized, Dacro coating Material Refer to: DIN 17221,BS 970, GB/T 4357, GB/T 4358 Packing: Less than 25KG per double layer woven bag in fumigation free pallet  MOQ: 3000 Piece/Pieces  Supply ability: 5000 Ton/Tons per Month  Delivery: within 20 working days GAGELOK Rail Screw Spike Name Railway Screw Spike Type Ss5.-150 V...


 • Port: Shanghai
 • Termat pagesës: T / T, L / C, D / A, D / P, ETJ
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Materialet : çeliku Q235,35 #, 45 #; Aliazh çeliku 40Cr, 42CrMo, 35CrMo

  Gradë : 3.6 / 4.6 / 4.8 / 5.6 / 5.8 / 6.8 / 8.8 / 10.9 / 12.9

  Sipërfaqja : Plain shkrirë, Oxygen Zi, zink praruar, Hot Dip galvanizuar, Veshje Dacro

  Materiali Referojuni : DIN 17221, BS 970, GB / T 4357, GB / T 4358

  Paketimi : Më pak se 25 kg për të dyfishtë shtresë të endura qese në tymosje paletë të lirë 

  MOQ : 3000 Copë / copë 

  Aftësia Furnizimi : 5000 Ton / ton në muaj 

  Delivery : brenda 20 ditëve të punës

  GAGELOK Rail vidë Spike

  Vidë kulm (1)

  Vidë Spike (93)

  Vidë Spike (38)

  emër Railway vidë Spike
  lloj Ss5.-150 V20-135
  Ss8-140 V23-115
  Ss8-150 V23-135
  Ss8-160 V23-155
  Ss23-160 V23-215
  Ss25.-165 V26-115
  Ss35.-161
   Ose tipi nga vizatimeve të klientëve
  Gradë 4.6 5.6 8.8 10.9
  material Q235 35 # 45 # 40Cr
  vetitë mekanike forca elastik: ≥400Mpa forca elastik: ≥500Mpa forca elastik: ≥800Mpa forca elastik: ≥1000Mpa
  Yield forcë: ≥240Mpa Yield forcë: ≥300Mpa Yield forcë: ≥640Mpa Yield forcë: ≥900Mpa
  Zgjatim: ≥22% Zgjatim: ≥20% Zgjatim: ≥12% Zgjatim: ≥9%
  Bending ftohtë: 90 shkallë pa plas Bending ftohtë: 90 shkallë pa plas Bending ftohtë: 90 shkallë pa plas Bending ftohtë: 90 shkallë pa plas
  Sipërfaqja plain (i shkrirë), oksid zi, zink, HDG, dylli, bitum, dacromet, Sherardizing
  standard i referohet ISO898-1, UIC864-1, dhe NF F500-50

   

  Sistemi fiksim hekurudhor (1)

   

   

   

  Ne prodhon hekurudhor Screw Spike, video dhe pirg, të lartë elastik Bolt me ​​Nut dhe rondele, hekurudhor Base (Tie) Plate, hekurudhor Fish Plate, hekurudhor sup, hekurudhor vidë dhe Spike, Peshku Bolt me ​​Nut dhe rondele, hekurudhor kunj, gome dhe EVA pad, Crane hekurudhor dhe të Lehta hekurudhor, Sleeper druri, Auto Bolt dhe pjesë të tjera rezervë.

  kompania e Informacionit

  Kompania ksalex sKompania ksalex (1)

  Kunshan Alex hekurudhave fiksim Co, Ltd prodhon fasteners hekurudhor dhe komponente standarde. Si një udhëheqës fasteners hekurudhor prodhuesit në Kinë, me licencën e prodhimit të Ministrisë hekurudhore kineze, teknologji të përparuar, instrumenteve të inspektimit saktësi të lartë dhe të shërbimit, produktet tona janë eksportuar gjerësisht në SHBA, Gjermania, Spanja, Japonia, Australia, Italia, Holanda, Belgjika, Polonia, Britania e Madhe, India dhe Afrika e Jugut etj

  Ne mund të ofrojë produkte sipas konsumatorëve vizatimeve dhe produkteve samples.Our kryesore janë si në vijim:

  1. vidë Spike / Traineri vidë vidë / Drive / Sleeper vidë, Dog kamë / Railroad kamë / Lock kamë / Cut gozhdë, etj.

  2. hekurudhor kapëse / tensioni pirg / E, R, kapëse SKL / kapëse Pandrol / kapëse Deenik

  3. kthyeshëm Bolts / Track Bolt / speciale bulonave / U bulonave / bulonave J / spirancë bulonave / bolts Foundation / bolts Kurvar / bolts Rod / bulonave lakuar / bolts tunelit

  4. Tie pjatë / pjatë Base / Rail pjatë / Rail fiksimin bazë / hekurudhor Pads / pjatë Sole / pad Sole

  5. Peshku pjatë / Joint bar / hekurudhor të përbashkët / thurje Bar

  6. Track rrufe në qiell / T rrufe / hekurudhor rrufe / përforcon rrufe / Futur rrufe / Music rrufe / Peshku rrufe / Sheshi rrufe / Rod rrufe / hekurudhor rrufe në qiell të përbashkët

  7. pjatë përforcon / hekurudhor pranverë pirg / Anchor pjatë / clip çeliku

  8. Rail sup / Rail fle Fut / e transportit hekurudhor Anchors për Sleepers hekurudhor

  9. kunj plastike / Guide pjatë / insert Nylon

  Ne jemi duke u përpjekur për të furnizimit me produktet më të mira me çmim të mirë!

  GAGELOK Rail vidë Spike


 • Previous:
 • Next:

 • Dërgo mesazhin tuaj për ne:

  Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni Truck

  Related Products

  Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni Kupën

  WhatsApp Online Chat!