Rreth Nesh - Kunshan Alex hekurudhave fiksim Co, Ltd

20150529040100_4240

Kunshan Alex hekurudhave fiksim Co, Ltd, themeluar nga inxhinierë të lartë në fushën e shul për vite në Kunshan, Jiangsu Province, është një kompani profesionale shul që ofron lloje të ndryshme të veçantë dhe Components.Covering Custom-projektimit dhe sipërfaqe prej 12000square metra, 5 linjat e prodhimit, me 80 të punësuar, ndër të cilat 4 R & D departamentit të stafit, 7 cilësia e stafit të kontrollit, Me teknologji të përparuar, kapacitet të fuqishëm të përpunimit dhe shërbimi i shkëlqyer, produktet tona janë eksportuar në të gjithë botën.

20160908132355_0937
20160909174658_2500
20160909174718_2343
mic

Forca jonë kryesore është ekspertiza në prodhim shul hekurudhore dhe cilësinë e produktit dhe ofrimit të përpiktë. Ne në mënyrë rigoroze të përqëndrohet në kontrollin e serisë gjatë proceseve të prodhimit, me gjurmueshëm rekord dhe inspektimit të cilësisë së produktit fotografi. Për më tepër, me shërbimin tonë të dedikuar, ju mund të mbështeteni tek ne për efikasitetin dhe kënaqësi të kërkesave tuaja.

 

Produktet tona kryesore janë hekurudhor E Clip dhe përforcon, High elastik Bolt, hekurudhor Base (Tie) Plate, hekurudhor Fish Plate, hekurudhor sup, hekurudhor vidë dhe Spike, Fish Bolt, hekurudhor Kunj, gome dhe EVA Pad, Crane hekurudhor dhe të Lehta hekurudhor.

Duke punuar nën frymën e "këmbëngulje dhe duke ndjekur excellence", me idenë e "të furnizuar me materiale hekurudhore të klasit të parë në botë", ne jemi gjithmonë të gatshëm të jetë partneri juaj më e fortë dhe më të besueshme. Ne sinqerisht besoj se ne mund të ndërtojmë një të ardhme të ndritshme me bashkëpunimin tuaj!


Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni Zemra

WhatsApp Online Chat!